لنز                                            صفحه اصلی سایت     English

 

 لنز چشم

 

 

   
 

 

 علائم ضعف بینایی و جراحی لیزیک

 نسخه خوانی نمره چشم

 لنز طبی رنگی و لنز رنگی

  لنز طبی

 

 تماس با ما  

  نگاه واهی

 ثبت و تایید کالا

 تست کوررنگی

 تست آنلاین قدرت بینایی

  انواع لنز طبی، نگهداری و استفاده از لنز طبی

 
            عضویت و ثبت نام رایگان در سایت جهت اطلاع از آخرین محصولات لنز، عینک طبی و آفتابی

  

 

لنز چشم با توجه به نوع کاربرد و کارآیی آن انواع مختلفی دارد، لنز آب مروارید نوعی لنز داخل چشمی است که در جراحی آب مروارید یا همان جراحی کاتاراکت جایگزین عدسی چشم میشود البته لنز چشمی بکار رفته در عمل آب مروارید یا عمل کاتاراکت خود نیز انواع و مارکهای مختلفی دارد.

 در گذشته و پیش از به بازارآمدن لنزهای داخل چشمی، پس از عمل آبمروارید یک فرم عینک طبی  با نمره بالا برای فرد تجویز میشد ولی هم اکنون این امر منتفی شده است.

 برخی از انواع لنز داخل چشمی برای اصلاح و برطرف کردن ضعف بینایی چشم بدون آنکه جایگزین عدسی چشم شوند در اتاق پیشینه و یا پسینه چشم کار گذاشته می شوند. 

 نوعی لنز رنگی چشم برای تغییر رنگ چشم بطور دائم نیز وجود دارد که مطابق منابع با توجه به مضرات آن در بسیاری از کشورها جراحی و به کار گذاشتن این لنز رنگی در داخل چشم برای تغییر رنگ چشم ها ممنوع می باشد.

 نوع بسیار رایج و عمومی لنز چشم، لنز تماسی چشم یا همان لنز نرم چشم در نوع ساده یا رنگی آن می باشد که برای رفع ضعف نمره بینایی و ضعیفی چشم بطور موقت و ناپیوسته و یا تنها به منظور تغییر رنگ چشمها و صرفاً به منظور زیبایی و آرایشی به کار می روند.

 خرید لنز طبی، لنز طبی رنگی و یا رنگی این نوع لنزها یعنی لنز نرم یا همان لنز تماسی چه به هدف تصحیح نمره چشم بدون استفاده از قاب و فریم عینک طبی و چه به هدف زیبایی و آرایش چشم بسیار رایج می باشد و فروش این لنز چشمی متداول و قیمت لنز طبی، لنز طبی رنگی و لنز رنگی بدون نمره نیز با توجه به نوع و مارک آن متنوع میباشد.( لنز )

 مشاهده لنزهای رنگی و آرایشی